Дибала донесе победата на Юве срещу корав Локо Москва

Начало / Футбол / Шампионска Лига / Дибала донесе победата на Юве срещу корав Локо Москва

Нападателят Пауло Дибала вкара два гола за три минути и Ювентус стигна до много труден успех с 2:1 срещу Локомотив Москва в мач от група "D" на Шампионската лига по футбол.

Така италианците изравниха Атлетико Мадрид на върха в класирането, след като испанците победиха Байер Леверкузен с 1:0 в ранния мач от програмата.

Алексей Миранчук изненада публиката на италианските шампиони с гол след половин час игра, въпреки че домакините контролираха топката 70 процента от времето.

Защитата на руснаците издържа дълго време срещу нападението на Юве, но в 77-та минута Дибала изравни с перфектен удар извън наказателното поле, а три по-късно аржентинецът се разписа отново и довърши драматичния обрат.

Локо Москва остана трети в класирането с три точи.

Атлетико стигна до единствения гол в 78-та минута, когато Ренан Лоди центрира по лявото крило към Алваро Мората и нападателят завърши атаката с точен удар с глава. Така Леверкузен остана на дъното на групата без точки.