Ангола и Тунис с равенство, Мали разгроми дебютант за КАН

Начало / Футбол / Световен Футбол / Ангола и Тунис с равенство, Мали разгроми дебютант за КАН

Ангола и Тунис завършиха 1:1 в мач от група Е на турнира за Купата на африканските нации.
В слаб мач, който разочарова зрителите на стадиона край Суецкия канал, Юсеф Мсакни откри за Тунис от дузпа в 34-а минута, а Джалма Кампос изравни за Ангола в 73-а минута.

В другия мач от група Е Мали победи дебютанта Мавритания с 4:1 и оглави класирането след първите срещи.

Мачът, който се игра отново на стадиона в Суец, ще се запомни с любопитна ситуация, след като двама играчи с едно и също име вкараха два от головете. Адама Траоре направи 3:1 за Мали в 55-а минута, а в 61-а отстъпи мястото си на Адама Траоре. Траоре-2 се разписа в 74-а минута за крайното 4:1.