Балъков: Добиваме самочувствие с всяка точка

Начало / Футбол / Национали / Балъков: Добиваме самочувствие с всяка точка

Красимир Балъков - старши треньорът на националния отбор на България -  коментира представянето на тима след нилевото равенство на тима ни в евроккфалификацията с Черна гора. Ето какво каза селекционерът:

"Показахме характер и искахме на всяка цена да победим. Това бе така през цялото време с изключение на едни 10-15 минути през второто полувреме. Имахме положения, но не успяхме да ги вкараме за жалост. Съперникът също имаше шансове, но мисля, че днес записахме една положителна крачка. Играхме по-офанзивно в средата на терена, затова и Ивелин Попов бе върнат до Кристиян Малинов. Черна гора вдигна оборотите през второто полувреме и затова трябваше да правим смени, с които отново да спечелим средата на терена. Ивелин Попов игра на позицията, на която играе и в клуба си. Искахме да имаме повече идеи в атака. Доволен съм от желанието и характера, които показахме. Доволен съм от всички, които играха в защита - и от Петър Занев, и от Георги Пашов, за когото това бе втори мач. Черна гора ни изненада с това, че се бяха прибрали много дълбоко в половината си в началото. Нямахме възможност да играем между линиите им. С всяка точка или три добиваме самочувствие, но ни очаква много тежък мач срещу Англия. Хубаво е да играем с характер и самочувствие, което ще ни трябва за решителните двубои през март месец."