Резервите на Арсенал попиляха Стандарт (Лиеж)

Начало / Футбол / Лига Европа / Резервите на Арсенал попиляха Стандарт (Лиеж)

Лондонският Арсенал продължава убедителното си представяне в тазгодишното издание на Лига Европа, след като записа втори успех в група "F" на турнира с 4:0 над гостуващия Стандарт (Лиеж).

Великолепен мач изигра младият нападател на "артилеристите" Гарбиел Мартинели, който се разписа два пъти във вратата на белгийците и асистира ведъж за попадението на новото попълнение от Реал Мадрид Дани Себайос в 57-ата минута на двубоя.

Джоусеф Уилок, друг младок, който бе сред титулярните 11 на треньора Унай Емери за този мач, също се представи великолепко, а добрата му игра бе овенчана с гол в 22-ата минута.

След вчерашния успех Арсенал е едноличен лидер в група "F" с пълен актив от 6 точки, следван от Стандарт (Лиеж) и Айнтрахт (Франкфурт), които са с по 3 т., а на последното 4-то място е отборът на Виктория (Гимараеш) с две загуби и нито една спечела точка.