Начало / Футбол / Лига Европа / Манчестър Юнайтед - Андерлехт и Шалке - Аякс пряко в ефира на БНТ във вечерта на Лига Европа

"Червените дяволи" посрещат на "Олд Трафорд" "Андерлехт" в реванш от четвъртфиналите на Лига Европа,фото:БТА

Първият мач завърши при равенство 1:1, като отборът на Жозе Моуриньо допусна гол в заключителните минути.

"Андерлехт" ще се стреми да наруши традицията, като все още търси първата си победа на английска земя..

Капитанът на "Юнайтед" Уейн Рууни може да се завърне в игра, след като пропусна първия мач заради контузия в глезена, каза Моуриньо. Мениджърът няма да може да разчита на защитниците Фил Джоунс и Крис Смолинг, както и на полузащитника Хуан Мата заради травми. Португалецът обяви и че на вратата ще бъде Серхио Ромеро вместо Давид де Хеа

В останалите двубои "Бешикташ" посреща "Лион", след като загуби във Франция с 1:2, "Селта" ще гостува на "Генк" след победа с 3:2, а "Шалке" ще приеме "Аякс" след загуба с 0:2.