Всички резултати от третия квалификационен кръг на Лига Европа

Начало / Футбол / Лига Европа / Всички резултати от третия квалификационен кръг на Лига Европа

Всички резултати от първите срещи на третия квалификационен кръг на Лига Европа:

Уфа (Русия) - Прогрес Нидеркорн (Люксембург) 2:1
Алашкерт (Армения) - ЧФР Клуж (Румъния) 0:2
Спартакс Юрмала (Латвия) - Судува (Литва) 0:1
Апоел Хайфа (Израел) - Аталанта (Италия) 1:4
РБ Лайпциг (Германия) - Университатя Крайова (Румъния) 3:1
Лудогорец (България) - Зрински Мостар (Босна и Херцеговина) 1:0
Шериф Тираспол (Молдова) - Валур (Исландия) 1:0
Апоел Бер Шева (Израел) - АПОЕЛ Никозия (Кипър) 2:2
Торпедо Кутаиси (Грузия) - Кукеси (Албания) 5:2
Мариупол (Украйна) - Бордо (Франция) 1:3
Динамо Минск (Беларус) - Зенит Санкт Петербург (Русия) 4:0
Щурм Грац (Австрия) - АЕК Ларнака (Кипър) 0:2
Тренчин (Словакия) - Фейенорд (Холандия) 4:0
Аполон (Кипър) - Динамо Брест (Беларус) 4:0
Сигма Оломоуц (Чехия) - Кайрат (Казахстан) 2:0
Ягелония (Полша) - Гент (Белгия) 0:1
ЦСКА-София (България) - Копенхаген (Дания) 1:2
Нордшеланд (Дания) - Партизан (Сърбия) 1:2
Олимпия (Словния) - ХИК Хелзинки (Финландия) 3:0
Генк (Белгия) - Лех Познан (Полша) 2:0
Олимпиакос (Гърция) - Люцерн (Швейцария) 4:0
Истанбул Башакшехир (Турция) - Бърнли (Англия) 0:0
Бешикташ (Турция) - ЛАСК Линц (Австрия) 1:0
Витес (Холандия) - Базел (Швейцария) 0:1
Заря Луганск (Украйна) - Спортинг Брага (Португалия) 1:1
Корк Сити (Ирландия) - Розенборг (Норвегия) 0:2 
Дю Ню Сейнтс (Уелс) - Мидтюланд (Дания) 0:2 
Хибърниън (Шотландия) - Молде (Норвегия) 0:0 
Хайдук Сплит (Хърватия) - ФКСБ (Румъния) 0:0
Спартак Суботица (Сърбия) - Брьондби (Дания) 0:2 
Сарпсборг 08 (Норвегия) - Риека (Хърватия) 1:1
Глазгоу Рейнджърс (Шотландия) - Марибор (Словения) 3:1 
Легия Варшава (Полша) - Дюделанж (Люксембург) 1:2
Слован Братислава (Словакия) - Рапид Виена (Австрия) 2:1 
Севиля (Испания) - Жалгирис (Литва) 1:0

от вторник:
Пюник Ереван (Армения) - Макаби Тел Авив (Израел) 0:0

Фото: БТА

Коментар