Брага завърши 2:2 у дома срещу Сион в среща-реванш от 1/16-финалите

Начало / Футбол / Лига Европа / Брага завърши 2:2 у дома срещу Сион в среща-реванш от 1/16-финалите

Брага завърши 2:2 у дома срещу Сион в среща-реванш от 1/16-финалите в турнира Лига Европа. Домакините продължават напред след победа в общия резултат с 4:3 междву двата отбора.
След малко повече от четвърт час игра Теофанис Гекас даде аванс в полза на швейцарците след пас на Ебенезер Асифуа.
В 22-ата минута Жозуе изравни след точно изпълнение на дузпа, отсъдена за нарушение на ганаеца Асифуа в наказателното поле.

Само седем минути след това отново ветеранът Гекас върна аванса за швейцарците, изравнявайки общия резултат в сблъсъка.

След почивката португалците достигнаха до решителното второ попадение във вратата на Сион. В 48-ата минута сърбинът Никола Стоилкович с удар отблизо направи 2:2 след подаване на Рафаел Силва.
Останалите 1/16-финални мачове-реванш в турнира Лига Европа са в четвъртък вечерта.