ЦСКА спечели московското дерби срещу Спартак (ВИДЕО)

Начало / Футбол / Европейски Футбол / ЦСКА спечели московското дерби срещу Спартак (ВИДЕО)

Българските национали Ивелин Попов и Георги Миланов останаха резерви в московското дерби между Спартак и ЦСКА от шестия кръг на руското футболно първенство.

Съотборниците на Миланов от състава на "армейците" стигнаха до обрат от 0:1 до 2:1 и нанесоха второ поражение на шампионите от началото на сезона.

Гостите от Спартак поведоха в резултата малко след почивката с попадение на Марио Пашалич, но с два бързи гола в края ЦСКА триумфира.

Георги Щенников изравни в 83-ата минута, а малко по-късно бразилецът Витиньо вкара за крайното 2:1.

Така ЦСКА (Москва) вече е четвърти с 12 точки, на точка от лидера Зенит, който е с мач по-малко. Спартак (Москва) е осми с 8 точки.