След голове в последните минути Уест Хям и Стоук завършиха наравно (видео)

Начало / Футбол / Европейски Футбол / След голове в последните минути Уест Хям и Стоук завършиха наравно (видео)

Уест Хям завърши 1:1 с гостуващия Стоук Сити в среща от 34-ия кръг на футболното първенство на Англия.

Резервата Анди Керъл се разписа в 90-ата минута, за да донесе точката за тима на домакините.

Питър Крауч в 79-ата минута изведе гостите напред в резултата. Стоук Сити беше съвсем близо до първата си победа като гост от октомври миналата година, но в последните секунди на мача допуснаха попадение. Аарън Кресуел центрира, а Анди Керъл направи 1:1 с красив удар от движение.

В 55-ата минута гол на Марко Арнаутович за домакините беше отменен заради засада.

След равенството Уест Хям заема 14-а позиция в класирането с 35 точки,на 7 над зоната на изпадащите. Стоук Сити е предпоследен с 28 точки.