Начало / Футбол / Европейски Футбол / Люка Дин донесе равенството на Евертън срещу Уотфорд в последната минута (видео)

Защитникът Люка Дин вкара страхотен гол от пряксвободен удар в добавеното време и измъкна равенство 2:2 за Евертън срещу Уотфорд, въпреки че "карамелите" поведоха в резултата. Точката остави домакините на седмо място в класирането при две пасив срещу Манчестър Юнайтед, докато Уотфорд вече е 12-и.

Ричарлисон даде аванс на Евертън с гол срещу бившия си отбор след четвърт час игра, но Уотфорд стигна до пълен обрат. Шеймъс Колман изравни в 63-та минута с автогол, след като шут на Роберто Перейра се отби в гредата и в последствие в тялото на защитника, за да попадне в мрежата. Абдулае Дукуре изведе Уотфорд напред в резултата само след още две минути игра, а Дине изравни в добавеното време.

Евертън създаде положения и преди гола от пряксвободен удар на Дине, но Гюлфи Сигурдсон пропусна най-чистото.