Гол на 16-годишен не бе достатъчен за победа на Барса

Начало / Футбол / Европейски Футбол / Гол на 16-годишен не бе достатъчен за победа на Барса

Шампионът на Испания Барселона допусна нова грешна стъпка, след като стигна само до равенство 2:2 при гостуването си на Осасуна.

Каталунците дълго време бяха в ролята на догонващи, тъй като Роберто Торедс откри резултата още в седмата минута в полза на Осасуна, а изравнителното попадение на 16-годишния Ансумане Фати падна чак в 51-вата минута.

Малко след това Барселона осъществи и пълен обрат чрез Артур, но в крайна сметка Осасуна изравни в 81-вата минута с втория гол в мача на Торес, този път от дузпа.

До края на срещата Барселона потърси трите точки, но в отсъствието на Лионел Меси това отново се оказа невъзможно.

Във временното класиране Осасуна е на пето място с 5 точки, докато Барселона е на седма позиция със 7 точки.