ЦСКА спечели турнир в Австрия

Начало / Футбол / Бг Футбол / ЦСКА спечели турнир в Австрия

ЦСКА-София спечели тристранния блиц турнир на старта на летния подготвителен лагер в Австрия.

"Червените" победиха най-напред Вакер с 3:1, а след това спечелиха с 2:0 срещу Габала (Азербайджан). Мачовете се играха по едно полувреме.

Срещу Габала старши треньорът на ЦСКА-София Стамен Белчев изпробва следния състав: Георги Китанов, Александър Дюлгеров (26-Стойчо Атанасов), Николай Бодуров (37-Валентин Антов), Божидар Чорбаджийски, Антон Недялков, Давид Симао, Кристиян Малинов (24-Енрике), Кирил Десподов, Кевин Меркадо (24-Никола Колев), Милчо Ангелов, Фернандо Каранга (25-Кевин Кубемба).

"Червените" доминираха тотално и спечелиха с лекота. Още в 4-а минута Антон Недялков проби през центъра и с удар извън наказателното поле откри резултата.

Последваха пропуски на Кевин Меркадо, Милчо Ангелов, новото попълнение Енрике и Кирил Десподов, но логичното се случи минута преди края, когато Кевин Кубемба реализира за 2:0. Кубемба получи пас от Недялков, вратарят отрази първия удар, но при добавката нападателят нямаше как да сгреши и прати топката в мрежата.