Програма за мачовете от Първа лига и полуфиналите в турнира за Купата на България

Начало / Футбол / Бг Футбол / Програма за мачовете от Първа лига и полуфиналите в турнира за Купата на България

Програма за мачовете от турнира за Купата на България:

Първи полуфинални мачове
10.04 (вторник)
Ботев Пловдив - Славия 19.00 часа Диема спорт

11.04 (сряда)
ЦСКА-София - Левски 19.00 часа Диема спорт

Полуфинали реванши
24.04 (вторник)
Славия - Ботев Пловдив 18.30 часа Диема спорт

25.04 (сряда)
Левски - ЦСКА-София 18.30 часа Диема спорт

Купа на България, финал
09.05 (сряда) 19.30 часа ТВ Диема, Национален стадион Васил Левски

- Приема предложената програма от 27-ми до 33-ти кръг на Първа лига, както следва:

Програма за мачовете в Първа лига
27/1 кръг
Първа шестица
31.03 (събота)

Лудогорец - Верея 17.30 Диема спорт
31.03 (събота)
ЦСКА-София - Ботев Пловдив 20.00 Диема спорт

01.04 (неделя)
Левски - Берое 17.30 Диема спорт

Група А
30.03/петък/
Славия - Витоша 17.30 Нова спорт

30.03/петък/
Черно море - Пирин 20.00 Диема спорт

Група Б

01.04 /неделя/
Локомотив Пд - Дунав Рс 20.00 Диема спорт

02.04/понеделник/ 
Септември - Етър ВТ 20.00 Диема спорт

28/2 кръг
Първа шестица
06.04/петък/
Ботев Пд - Левски 14.30 Диема спорт

06.04/петък/ 
Лудогорец - ЦСКА-София 17.00 Диема спорт

06.04/петък/
Верея - Берое 19.30 Диема спорт

Група А
05.04/четвъртък/
Витоша - Пирин 17.15 Диема спорт

05.04/четвъртък/
Славия - Черно море 19.30 Диема спорт

Група Б
09.04 /понеделник/
Етър ВТ - Дунав Рс 17.30 Нова спорт

09.04/понеделник/ 
Септември - Локомотив Пд 20.00 Диема спорт

29/3 кръг
Първа шестица
14.04 /събота/
Берое - Ботев Пд 15.00 Диема спорт

14.04 /събота/
ЦСКА-София - Верея 17.30 Диема спорт

14.04 /събота/ 
Левски - Лудогорец 20.00 Диема спорт

Група А
13.04 /петък/
Черно море - Витоша 17.30 Нова спорт 

13.04 /петък/
Пирин - Славия 20.00 Диема спорт

Група Б
15.04/неделя/
Дунав Рс - Септември 17.30 Диема спорт

15.04/неделя/
Локомотив Пд - Етър ВТ 20.00 Диема спорт 

30/4 кръг
Първа шестица
18.04 /сряда/
Верея - Ботев Пд 14.45 Нова спорт

18.04 /сряда/
Лудогорец - Берое 17.00 Диема спорт

18.04 /сряда/
ЦСКА-София - Левски 20.00 Диема спорт

Група А
17.04/вторник/
Витоша - Славия 17.30 Диема спорт

17.04/вторник/
Пирин - Черно море 20.00 Диема спорт

Група Б
19.04/четвъртък/
Етър ВТ - Септември 17.15 Диема спорт

19.04/четвъртък/
Дунав Рс - Локомотив Пд 19.30 Диема спорт

31/5 кръг
Първа шестица
21.04 /събота/
Левски - Верея 15.00 Диема спорт

21.04 /събота/
Ботев Пд - Лудогорец 17.00 Диема спорт

21.04 /събота/
Берое - ЦСКА-София 20.00 Диема спорт

Група А
22.04 /неделя/
Пирин - Витоша 17.30 Диема спорт

20.04 /петък/
Черно море - Славия 20.00 Диема спорт

Група Б
22.04 /неделя/
Дунав Рс - Етър ВТ 20.00 Диема спорт

23.04 /понеделник/
Локомотив Пд - Септември 20.00 Нова спорт

32/6 кръг
Първа шестица
27.04 /петък/
Верея - Лудогорец 20.00 Диема спорт

29.04 /неделя/
Берое - Левски 17.45 Диема спорт

Ботев Пд - ЦСКА-София 20.15 Диема спорт

Група А
28.04 /събота/
Витоша - Черно море 17.30 Диема спорт

28.04 /събота/
Славия - Пирин 20.00 Диема спорт

Група Б
27.04 /петък/
Септември - Дунав Рс 17.30 Нова спорт

30.04 /понеделник/
Етър ВТ - Локомотив Пд 20.00 Диема спорт

33/7 кръг
Първа шестица
04.05 /петък/
Левски - Ботев Пд 20.00 Диема спорт

05.05 /събота/
ЦСКА-София - Лудогорец 20.00 Диема спорт

06.05 /неделя/
Берое - Верея 20.00 Диема спорт

Срещата ЦСКА-София-Лудогорец ще се играе на Националния стадион Васил Левски.

Фото: БФС
 

Коментар