Майкъл Иванов спечели третия кръг в републиканския шампионат (Видео)

Начало / Моторни / Мотоциклетизъм / Майкъл Иванов спечели третия кръг в републиканския шампионат (Видео)

Майкъл Иванов с КТМ от отбора "НСА Моторспорт" спечели убедително победата в третия кръг от републиканския шампионат по мотокрос за Гран При на град Левски.

Иванов беше най-бърз и в двата манша пред около 5 хиляди зрители на мотополигон "Козар Белене".

Втори в класа завърши Хакан Халми с КТМ от "МСК Севлиево", а трети се нареди Кристиан Топма (Румъния) с "Ямаха".

Общо 93 състезатели от 35 клуба от България и Румъния застанаха на старта във всичките пет класа.

В клас МХ 65 крайната победа заслужи Живко Иванов с КТМ от "Панчо Рейсинг Тийм", следван от Енис Байрямов с КТМ от "Дамасцена Алба" и Венсислав Тошев също с КТМ от "ДжейАрСи Моторспорт"

В клас МХ85 Христиан Георгиев с КТМ от "НСА Моторспорт" триумфира и в двата манша, а след него в крайното класиране финишираха Радостин Михайлов със "Сузуки" от "Несебър Мото" и Виктор Бориславов с КТМ от "Мотоспорт Варна".

В клас МХ1 победител в кръга стана Адриан Радуца (Румъния) с "Ямаха", следван от Тони Цветков с "Ямаха" от "Панчо Рейсинг Тийм" и Ивелин Манев с КТМ от "Моторейсинг Варна".

В клас МХ категорична победа и в двата манша записа Мартин Тодоров с "Ямаха" от "Еър Макс Рейсинг". Втори е Григор Царев с КТМ от "ДжейАрСи Моторспорт", а трети - Кадир Масар със "Сузуки" от "Велман".