Вашингтон изравни серията срещу Кълъмбъс (видео)

Начало / Зимни / Хокей На Лед / Вашингтон изравни серията срещу Кълъмбъс (видео)

Вашингтон Кепитълс изравни резултата в серията срещу Кълъмбъс Блу Джакетс в четвъртфиналните плейофи на Източната конференция в Националната хокейна лига.

Столичани спечелиха двубоя тази нощ с 4:1 и така резултатът след четвъртия мач е 2-2 победи.

Евгени Кузнецов вкара гол и направи две асистенции за успеха на Вашингтон, а Алекс Овечкин и Том Уилсън се отчетоха с по гол и подаване. Попадение за Кепитълс реализира и Ти Джей Оши.

Брейдън Холтби спря 23 удара на играчите на Блу Джакетс и пусна само една шайба във вратата си, изстреляна от Буун Дженър.

В друг двубой Бостън Бруинс вече има аванс от 3-1 победи срещу Торонто Мейпъл Лийфс след успех тази нощ с 3:1 в мач от №4 от серията.

Резултати от първия кръг на плейофите в Източната конференция на НХЛ (играе се до четири победи от седем мача):

Торонто - Бостън 1:3
* Бостън води с 3-1 победи в серията