Пирин с категорична победа над Левски в Разлог (видео)

Начало / Волейбол / Бг Волей / Пирин с категорична победа над Левски в Разлог (видео)

Пирин (Разлог) постигна категорична победа над Левски с 3:0 (25:17, 25:23, 32:30) в първа среща от четвъртфиналите в мъжкото волейболно първенство на България.

В зала "Септември" в Разлог Пирин спечели убедително първия гейм с 25:17. Във втората част Левски даде по-сериозен отпор, но домакините запазиха концентрация за 25:23. Най-оспорван беше третият гейм, в който Пирин водеше с 22:16, но се стигна до равенство при 23:23. Тимът на Северин Димитров се нуждаеше от пет мачбола и подкрепата на публиката, за да затвори срещата след 32:30.

Вторият двубой от серията, в която се играе до 2 победи от 3 мача, е в понеделник в зала "Универсиада" в столицата.