Индиана Пейсърс победи Атланта Хоукс като домакин(Видео)

Начало / Баскетбол / Нба / Индиана Пейсърс победи Атланта Хоукс като домакин(Видео)

Индиана Пейсърс победи Атланта Хоукс като домакин с 111:92 в мач от НБА. Контузия на гардът на ястребите Пол Милсап , позволи на Индиана да се оттегли с аванс от 7 точки на почивката.
Възползвайки се от слабата игра на звездата на пешеходците Пол Джордж , Атланта изравни и дори поведе за кратко в средата на третата част. В края обаче домакините  вдигнаха оборотите и стигнаха до категоричната победа. Монта Елис и Майлс Търнър бяха в основата на успеха със съответно 25 и 20 точки. За гостите Джеф Тийг се отличи с 20, а Ал Хорфърд записа 14.

Индиана Пейсърс победи Атланта Хоукс като домакин с 111:92 в мач от НБА,фото:БТА

Контузия на гардът на ястребите Пол Милсап , позволи на Индиана да се оттегли с аванс от 7 точки на почивката.

Възползвайки се от слабата игра на звездата на пешеходците Пол Джордж , Атланта изравни и дори поведе за кратко в средата на третата част. В края обаче домакините  вдигнаха оборотите и стигнаха до категоричната победа.

Монта Елис и Майлс Търнър бяха в основата на успеха със съответно 25 и 20 точки. За гостите Джеф Тийг се отличи с 20, а Ал Хорфърд записа 14.